Кулькові гвинтові пари від NSK

Published: 11.03.2018 Comments: 0

Зовсім недавно, компанія NSK розробила кулькові гвинтові пари серії S-HTF, які забезпечують більш ніж дворазовий термін служби і в 1,3 рази більшу динамічну ємність. Кулькові гвинтові пари від NSK - виняткова надійність і ефективність.

Зовсім недавно, компанія NSK розробила кулькові гвинтові пари серії S-HTF, які забезпечують більш ніж дворазовий термін служби і в 1,3 рази більшу динамічну ємність. Нові кулькові гвинтові пари створені для роботи в умовах високих навантажень. Польові випробування в Японії показали, що ШВП серії S-HTF від NSK мають ресурс в 2,2 рази більше, ніж у попередника серії HTF, а також збільшена можливість граничних навантажень. Ці експлуатаційні характеристики були досягнуті завдяки використанню нового сталевого матеріалу для ходового гвинта, який забезпечує оптимальне поєднання твердості і пружності. Виробник застосовує особливий міцний матеріал «Tough Steel» NSK, який вже довів свою ефективність в підшипниках кочення компанії.

Кульковий гвинт S-HTF розроблений для застосування в умовах великого навантаження, наприклад, в пластикових инжекционно-формувальних машинах і формувальних пресах. Вимоги, які пред'являються до пластикових виробів - короткий час циклу і підвищена продуктивності, створюють проблеми для лінійних приводів затискних пристроїв.

Великий світовий виробник підшипників, компанія NSK, врахувала всі вимоги і розробила кулькові гвинтові пари серії S-HTF гвинтовими валами і гайками, виготовленими з особливого міцного матеріалу «Tough Steel». Висока чистота матеріалу, досягнута під час виробництва, дозволяє, в поєднанні зі спеціальною термообробкою, підвищити стійкість поверхні матеріалу. Це гарантує відсутність тріщин в поглибленнях в матеріалі, викликаних перекочування частинок забруднень. Замість цього, поверхня просто «згладжується». Польові випробування в Японії показали, що кулькові гвинти серії S-HTF серії NSK мають ресурс в 2,2 рази більше, ніж у попередника серії HTF, а також збільшилася і допустиме навантаження. В даний час серія S-HTF випускається з діаметрами від 50 до 100 мм і кроком різьблення 10 до 60 мм (в залежності від діаметра). В цілому, є 21 варіант продукту серії S-HTF. Оновлені кулькові гвинтові пари не тільки підходять до машин для лиття під тиском, а й для всіх інших механізмів з високим навантаженням, наприклад, для серво пресів.

Експансію на закордонні ринки NSK початку в 1960 році. В даний час компанія здійснює свою діяльність в 25 країнах: Південній і Північній Америці, Європі, Азії, Океанії та Африці. Крім 19 японських заводів, виробничі потужності NSK розташовані на території 36 країн.

Comments

Write Comment