• Гідравлічні манжети ГОСТ 6969-54

Гідравлічні манжети ГОСТ 6969-54

  • Опт: 12 грн./шт. при заказе от 1000 шт
  • На складі
  • 18.70 грн.

  • Без ПДВ:

Манжети гідравлічні, гумові неармовані

Наше підприємство ПП «Стандарт комплект» має можливість постачання гідравлічних, армованих, пневматичних, шевронних манжет всіх типорозмірів.
Манжети гумові армовані (сальники)
призначені для ущільнення валів і працюють в мінеральних маслах, воді, дизельному паливі при надмірному тиску до 0,05 МПа, швидкості до 20 м / с і температурі від -60 до 170 ° С в залежності від групи гуми. Манжети армовані сальники випускаються двох типів: однокромочной (без пильовика) використовуються для запобігання витікання ущільнюваної середовища і Двукромочние (з пилюжником) використовуються для запобігання витікання ущільнюваної середовища і захисту від проникнення пилу. Манжети армовані сальники виготовляються в наступних виконаннях: з механічно обробленою крайкою і з формованою кромкою. Манжети армовані сальники виготовляються з механічно обробленою крайкою для валів діаметром від 6 до 400 мм із зовнішнім діаметром від 22 до 440 мм.
манжети гідравлічні
призначені для ущільнення зазору між циліндром і поршнем (плунжером і штоком) в гідравлічних пристроях, що працюють в умовах зворотно-поступального руху зі швидкістю відносного переміщення не більше 0,5 м / с, при тиску до 50 МПа, температурі від -60 до 200 ° С, під час до 10 м і частоті спрацьовування до 0,5 Гц. Робоче середовище: масла, емульсії, паливо.
манжети пневматичні
призначені для ущільнення циліндрів і штоків пневматичних пристроїв, що працюють при тиску від 0,005 до 1 МПа зі швидкістю зворотно-поступального руху до 1 м / с і температурі від -65 до 150 ° С, час до 10 м і частоті спрацьовування до 0,5 Гц . Робоче середовище: повітря з парами масел або палива. Манжети пневматичні випускаються двох типів: для ущільнення циліндра і для ущільнення штока.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре