• ТЕКСТОЛіТ (+ Порізка) листовий ГОСТ 5-78

ТЕКСТОЛіТ (+ Порізка) листовий ГОСТ 5-78

  • Опт: 0
  • На складі
  • 252.20 грн.

  • Без ПДВ:

Розмір листів 1000х1000 мм. і 1000х2000 мм.

Товщина листів від 1 до 90 мм. 

Ціна вказана за 1 кілограм  


Виконуємо різку текстоліта!
Так само Ви можете оформити замовлення на порізку текстоліту в потрібному Вам розмірі в необхідній кількості (будь-яка плоска фігура). Наші фахівці виконають різання матеріалу згідно креслення на високоточному обладнанні - з дотриманням усіх типорозмірів, отворів, заокруглень тощо)

Як порахувати загальну вагу листа?
Відповідь: 1мм товщини листа 1000х2000мм приблизно важить 3,2кг.
Тобто, щоб разрахувати вагу листа товщиною 10мм. потрібно 10мм*3,2кг = 32кг (теоретична вага листа товщиною 10мм.)


Текстоліт листовий являє собою шаруватий полімерний матеріал, який знайшов своє застосування в якості універсального і ефективного діелектрика. Даний вид пластамасс отримують шляхом гарячого пресування бавовняної тканини, що пройшла просочення термоактивні речовиною, з основою з фенолформальдегідних смол.

Текстоліт листовий вищого сорту, має високу міцність і прекрасно піддається будь-якій обробці. Матеріал нетоксичний, стійкий до впливу агресивних середовищ і коливань температур.

 У сучасній промисловості текстоліт листовий застосовується при виготовленні різних деталей, що піддаються високим електричним і механічним навантаженням. Особливість виробів з текстоліту - невелика вага, безшумна робота і відмінна зносостійкість. 

Тривало допустима робоча температура від -65 ° C до +105 ° C.
Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре