У SKF прагнуть встигнути за швидким розвитком ринку підшипників.

Published: 11.03.2018 Comments: 0

SKF інвестує в нові виробничі потужності на об'єкті Сент-Кир-Сюр-Луар у Франції, щоб оптимізувати свою діяльність в автомобільній промисловості в регіоні EMEA. У SKF прагнуть встигнути за швидким розвитком ринку підшипників.


Комапния SKF інвестує в нові виробничі потужності на об'єкті Сент-Кир-Сюр-Луар у Франції, щоб оптимізувати свою діяльність в автомобільній промисловості в регіоні EMEA. Великий виробник підшипників пішов на це через зміни динаміки ринку, спостерігаючи зростаючий попит на гнучкі виробничі можливості, які можуть впоратися з усе більш короткими термінами виконання. Новий центр в Сент-Сір-Сюрі-Луарі у Франції буде займатися виробництвом запасних частин, а також отримає нову гнучку виробничу лінію для підшипників маточини. Ця лінія також буде здатна дуже швидко задовольняти замовлення клієнтів, особливо невеликі замовлення.


Коментуючи цю стратегію, президент SKF Automotive and Aerospace Бернд Стефан каже: «Створення цього Європейського центру дозволить нам швидше реагувати, щоб виправдати очікування і потреби наших клієнтів в Європі, на Близькому Сході і в Африці, і щоб ми могли швидко реагувати на зміни на цих ринках. У Сент-Кир-Сюр-Луар ми сконцентрувалися на неперевершеному досвіді і компетенції в сегменті післяпродажного обслуговування механізмів ».


Виробництво буде займати близько 30 гектарів і на потужностях буде зайнято 1300 осіб. Для SKF це буде велике виробництво у Франції. Виробництво здатне виробляти 60 мільйонів підшипників в рік для промислового, автомобільного і залізничного секторів і має спеціальну лабораторію і випробувальні центри, які проводять розробку і дослідження для SKF Group

Comments

Write Comment