<b>Notice</b>: Undefined offset: 3 in <b>/home/skomp/s-komp.com/www/admin/view/template/blog/blog_setting.tpl</b> on line <b>96</b>

Листовий акрил чи монолітний полікарбонат

Published: 14.01.2024

Листовий акрил і монолітний полікарбонат - це два популярні матеріали, що використовуються в різних галузях будівництва та виробництва. Вони мають схожі характеристики, але також мають суттєві відмінності, які важливо враховувати під час вибору відповідного матеріалу для конкретного проекту. Давайте розглянемо основні відмінності між цими двома матеріалами.

Читати далі

Тенденції в галузі підшипників у 2024 році

Published: 09.01.2024

Тенденції в галузі підшипників у 2024 році можуть бути пов'язані з розвитком нових матеріалів, технологій та споживчих вимог. Ось кілька ключових напрямів, які можуть впливати на індустрію підшипників:

Читати далі

Ми вже чули про дрони, які обприскують посіви гербіцидами і добривами.

Published: 04.01.2024
Ми вже чули про дрони, які обприскують посіви гербіцидами і добривами.

Ми вже чули про дрони, які обприскують посіви гербіцидами і добривами. Однак новий AeroSeeder відрізняється тим, що вміє садити насіння, які без нього висадити не так-то просто.

Читати далі

З Новим 2024 роком!

Published: 02.01.2024
З Новим 2024 роком!

Від щірого сердця поздоровляємо наших партнерів, колег, клієнтів з Новим 2024 роком. Нехай у цьому році плани здійснюються, цілі досягаються. Всім нам мирного неба!

Читати далі

У Timken розширюють виробництво.

Published: 11.03.2018
У Timken розширюють виробництво.

Компанія Timken, світовий лідер у виробництві підшипників і механічних трансмісій, сьогодні оголосила про придбання активів компанії PT Tech, Inc., виробника муфт, гальм, гідравлічних агрегатів відбору потужності та інших пристроїв управління В Timken розширюють виробництво.

Читати далі

Показано з 1 по 5 із 9 (всього 2 сторінок)