У Timken розширюють виробництво.

Published: 11.03.2018 Comments: 1

Компанія Timken, світовий лідер у виробництві підшипників і механічних трансмісій, сьогодні оголосила про придбання активів компанії PT Tech, Inc., виробника муфт, гальм, гідравлічних агрегатів відбору потужності та інших пристроїв управління В Timken розширюють виробництво.


10.05.2017 Компанія Timken, світовий лідер у виробництві підшипників і механічних трансмісій, сьогодні оголосила про придбання активів компанії PT Tech, Inc., виробника муфт, гальм, гідравлічних агрегатів відбору потужності та інших пристроїв управління крутним моментом, що використовуються в гірничодобувній промисловості, переробці деревини і металургійної промисловості.


«Ми раді додати промислові муфти і гальмівні системи до зростаючого портфелю механічних продуктів передачі потужності Timken», - сказав Річард Г. Кайл, президент і головний виконавчий директор Timken. «Це придбання дозволяє нам краще обслуговувати наших клієнтів, пропонуючи більш широкий і різноманітний пакет продуктів і послуг. Крім того, PT Tech також надасть широкі можливості для зростання і посприяє зростанню впливу на ринках усього світу »Заснована в Шарон-Центрі, штат Огайо, компанія PT Tech обслуговує створену клієнтську базу в основному в Північній Америці. У 2016 році обсяг продажів склав близько 20 мільйонів доларів. Це придбання випереджає стратегію компанії по розширенню свого портфеля механічних трансмісійних продуктів, а також зміцнює сильне становище в проектованих підшипниках.


В останні роки компанія Timken зробила ряд важливих придбань, які підсилюють основні виробничі напрямки. Оновлений пакет включає ремені, шестерні та зубчасті передачі, ланцюги, муфти та системи подачі мастила, а також різноманітні супутні послуги, які продаються під потужними промисловими марками, включаючи Timken, Philadelphia Gear, Drives, Lovejoy і Interlube.


Підшипники Timken використовуються в безлічі промислових секторів в самому різноманітному обладнанні, в якому присутні рухомі і обертові колеса і вали. Конічні роликові підшипники Timken, які будуть виготовлятися на цьому новому заводі, є критично важливими механічними компонентами, наприклад, в промислових шестерних приводах або механізмах для позашляхових транспортних засобів, таких як будівельна або сільськогосподарська техніка, кар'єрні самоскиди та крани. Завод буде безпосередньо обслуговувати виробників оригінального устаткування з самих різних промислових сегментів, а також кінцевих споживачів за допомогою глобальної мережі промислових дистриб'юторів компанії. У компанії Timken налічується 63 заводу і сервісних центру в різних точках світу, включаючи вісім заводів на території Європи - в Італії, Франції, Польщі, Румунії та Великобританії.

Comments

Write Comment