Ізофлекс 191

  • Опт: 0
  • На складі
  • 465.00 грн.

  • Без ПДВ:

МАТЕРІАЛ ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНИЙ ИЗОФЛЕКС 191

Композиційний електроізоляційний матеріал Изофлекс 191, що має клас нагрівостійкості до 155 градусів, який позначається буквою «F», застосовується для міжфазної (пазової) ізоляції в низьковольтних електричних машинах і тягових електродвигунах.
Композиційний електроізоляційний матеріал Изофлекс 191 складається з двох шарів поліетилентерефталатній плівки, між якими прокладена склотканина, склеєна з плівкою спеціальним сполучною речовиною.

Основна властивість даного електроізоляційного матеріалу полягає в його високих діелектричних здібностях. Крім цього, Изофлекс 191 має досить високі механічними показниками, а головне властивість цього матеріалу в тому, що з ним легко і зручно працювати. Изофлекс 191, за своїми технічними характеристиками, також володіє робочими властивостями матеріалу ГТП-2ПЛ.
Область застосування даного композиційного електроізоляційного матеріалу - вузьконаправлена: Изофлекс 191 використовується як пазовая ізоляція електричних машин, при максимально допустимій
робочій температурі 155 ° С.

Електроізоляційний матеріал Изофлекс 191 відноситься до середнього класу нагрівостійкості «F», що витримує температуру до 155 ° С, тому застосовувати даний матеріал в обладнанні і приладах, розрахованих на більш високий клас нагрівостійкості недоцільно.

Електроізоляційний матеріал Изофлекс 191 виготовляють у вигляді листа завдовжки 86 ± 2 см, шириною 45 см, або, за бажанням замовника - в рулонах шириною 45 см, діаметром 35 см, намотаних на втулку діаметром 7,6 см, товщиною - 0,13; 0,15; 0,17; 0,20; 0,35 мм. Також за погодженням із замовником матеріал можна виготовити необхідної товщини і ширини. Умовні позначення, які використовуються при маркуванні матеріалу: ПЕТ (поліетилентерефталатна плівка), СТ (склотканина).


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре