Ізоляційна стрічка ПВХ

  • Опт: 96 грн./кг при заказе от 500 кг
  • На складі
  • 154.45 грн.

  • Без ПДВ:

Ізолента виготовляється на основі поливинилхлоридного ізоляційного пластика. Клейовий шар завдано на 1 сторону. Матеріал, з якого виготовлена ​​стрічка, нетоксичний. Пропонується ізоляційна стрічка ПВХ в наборі з 5 кольорів. В процесі виробництва ізоляційної стрічки використані хімічні добавки, які перешкоджають плавлення матеріалу під дією високих температур. Допустимий робочий діапазон температур становить від -50 ° С до + 70 ° С.

Один з найбільш поширених типів ізоляційної стрічки - ізоляційна стрічка ПВХ. Це плівка, виготовлена ​​з полівінілхлориду за допомогою вальцевих-каландрового способу, розрізана потім на смуги різної довжини і ширини. На одній зі сторін ізоляційної стрічки нанесено шар каучукового або акрилового клею, який забезпечує надійне приклеювання.
Широко використовувана на виробництві та в побуті, ізоляційна стрічка ПВХ підходить як для електротехнічних операцій, так і для монтажу, фіксації, упаковки або кріплення різних матеріалів.

Ізолента ПВХ - це абсолютно безпечний і нетоксичний матеріал. До того ж, вона здатна витримати температуру від -50 ° C до + 70 ° C, а також не містить пожежо- та вибухонебезпечних речовин. Зовсім не складно визначити якісно вироблену ізоляційну стрічку ПВХ - її структура не містить бульбашок, тріщин або отворів, а клейовий шар не деформований. Відносне подовження якісної ізоляційної стрічки - 100-150%.

Для збільшення терміну експлуатації ізоляційної стрічки, її необхідно зберігати в спеціальних умовах: в закритому приміщенні, при температурі між + 5 ° C і + 35 ° C, далеко від нагрівальних елементів. Якщо ці умови, термін зберігання продукту складе до 10 років.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре