• Фторопласт Ф-4 Листовий ТУ 6-05-810-88

Фторопласт Ф-4 Листовий ТУ 6-05-810-88

  • Опт: 0
  • На складі
  • 645.30 грн.

  • Без ПДВ:

Розміри листів 500х500, 1000х1000мм та 1000х2000мм.
Товщина від 1 до 50 мм.

Виконуємо різку фторопласта!
 Так само Ви можете оформити замовлення на порізку фторопласта в потрібному Вам розмірі в необхідній кількості (будь-яка плоска фігура). Наші фахівці виконають різання матеріалу згідно креслення на високоточному обладнанні - з дотриманням усіх типорозмірів, отворів, заокруглень тощо)

Фторопласт листовий знайшов своє застосування в різних областях промисловості, як надійний прокладки, адже листи з цього виду пластмаси надзвичайно стійкі до агресивного впливу всіх середовищ. Винятком стали газоподібний фтор, трехфторістий хлор, і шелочние метали у вигляді розчинів і розплавів.
Навіть кип'ятіння в суміші азотної і соляної кислоти не змогло зруйнувати структуру цього полімеру. Витримуючи випробування найсильнішими окислювачами, фторопласт зарекомендував себе неймовірно міцним матеріалом. А це означає можливість його застосування у фармакології, хімічної промисловості, харчовому виробництві (так як фторопласт не розпадається, а значить виключено його потрапляння в їжу) і легкої промисловості.
Листовий фторопласт ідеальний для виготовлення транспортерних стрічок, прокладок, ущільнювачів. При використанні в його власному виробництві різних добавок, можливе посилення властивостей міцності при збільшенні навантажень, стійкості до стирання, до деформації при стисканні. При цьому основні переваги полімеру залишаються незмінними. Використовуваними компонентами можуть стати кокс, дисульфід молібдену, вуглецеве волокно і ін. Додавання цих хімічних елементів дає особливо міцний пластик, з розширеним функціоналом. Збільшення можливостей робить фторопласт економічно вигідним матеріалом. Адже він служить довго, підвищує термін безаварійної роботи обладнання, знижує витрати на ремонт.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре