• Кульки Підшипникові

Кульки Підшипникові

  • Опт: 0
  • На складі
  • 298.00 грн.

  • Без ПДВ:

Виробництво кульок для підшипників


Коли тримаєш в долонях маленькі металеві кульки для кулькових підшипників, неможливо не помітити наскільки вони гладкі і абсолютно круглі. Щоб добитися такої форми і перетворити просту металеву дріт в блискучі кульки необхідно суворе дотримання складного технологічного процесу, що забезпечує виготовлення кульок з точністю до десятих часток мікрона. При зовнішній простоті кульки для підшипників є одними з найскладніших.

Основні етапи у виготовленні кульок для підшипників 

1. Штампування заготовок кульок.

Різка заготовок для кульок подшіпніковІз бухти сталевий дротів, діаметр якої трохи більше діаметру готового кульки, на холодно-висадочний автоматі або стані, поперчно-гвинтової прокатки формуються штучні заготовки зі швидкістю до 1000 штук в хвилину. заготовки мають деякі відхилення від правильної форми в вигляді кільцевого напливу ( «Сатурн» кільце) і центрові виступи. Заготовки, поміщені між двома дисковими матрицями з канавками, обкатуються до додання їм кулястої форми (максимальний тиск 20 тонн). Таким чином отримують кульки з допуском 100 мікрон від фінального розміру.


2. Обробка кульок до гарту.

Додання заготівлях форми підшипникових шаріковШтампованние заготовки кульок спочатку піддають грубої абразивної обробки в спеціальних барабанах, наповнених абразивними чіпсами, де відбувається зняття «сатурнову» кілець і центрових виступів. Потім отгалтованние таким чином заготовки потрапляють в шарообрабативающіе верстати, що представляє собою нижню нерухому і верхню обертову планшайби, оснащені чавунними дисками спеціального профілю, між якими під тиском до 20 тонн багаторазово прокочуються заготовки, набуваючи сферичну форму з припуском на подальше шліфування і доведення. Потім кульки піддаються термічній обробці: нагрівання, загартування і відпалу в спеціальних муфельних печах, що додають кулькам необхідну твердість (HRC 60-62)

 

3. Шліфування кульок.


Шліфування кульок для подшіпніковСледующім етапом є шліфування кульок до досягнення розміру з допуском до 10 мікрометрів від номінального. Загартовані кульки надходять в шарошліфовальний верстат, схожий за конструкцією і дії на описаний вище, але має більш точні канавки і диски. Тут кульки багаторазово прокочуються по жолобах автоматично перемішуючись між рядами жолобів. На виході з верстата виходять відшліфовані з необхідною точністю кульки, В окремих випадках, коли потрібно дуже висока точність і чистота поверніть, кульки піддаються доведенню.


4. Фінальна операція - промивка, 100-відсотковий контроль, сортування по селективним групам, упаковка.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре