• Лакотканина ЛШМ-105

Лакотканина ЛШМ-105

  • Опт: 0
  • На складі
  • 159.00 грн.

  • Без ПДВ:

Лакотканина ЛШМ-105

Електроізоляційні лакоткани виготовляють шляхом просочення тканини відповідними лаками з метою надання матеріалу певних діелектричних властивостей. В результаті виходить гнучкий, тонкий, в деяких випадках досить еластичний і безрозмірний матеріал, з обох сторін покритий міцною лакової плівкою.

Електричні властивості лакотканин в основному визначаються видом і якістю лакових плівок, а механіческіе- переважно властивостями тканинної основи. Нагревостойкость і вологостійкість залежать від виду тканини і лакових плівок. Для виготовлення лакотканин використовують бавовняні, натуральні шовкові, капронові, скляні тканини і просочувальні склади на масляних, бітумно-масляних, поліефірних, поліефірноепоксідних, кремнійорганічних, гумових, фторопластових та інших основах.

Така різноманітність застосовуваних матеріалів пояснюється широтою використання лакотканин. Вони застосовуються в електромашінно- і апаратобудуванні у вигляді всіляких гнучких елементів-межслойная, пазова ізоляція, обмотка секцій, стрижнів, проводів і т.п., що працюють в різних середовищах: на повітрі зі змінною вологістю, включаючи тропічну, в оліях різного складу і температури , в хімічно агресивних середовищах.

У маркуванні лакотканин прийняті наступні умовні позначення:

буква на першому місці-Л - лакоткань;
буква на другому місці-матеріал тканинної основи: К - капронова тканина; Ш - натуральна шовкова тканина; C - склотканина;
буква на третьому місці-сполучна: М - масляне; К - кремнійорганічні; Р - гумове; П - поліефірне і т.д.
буква на четвертому місці-інші властивості: М - маслостійкість; Л - липкість; З - підвищені діелектричні; К - для композиційних матеріалів;
цифра після буквеної маркіровкі- нагревостойкость в градусах Цельсія.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре