Металочерепиця Yaspis

  • Опт: 0
  • На складі
  • 277.00 грн.

  • Без ПДВ:

Фактична ширина - 1175мм.

Корисна ширина - 1050мм.

Довжина - за бажанням клієнта (від 460 до 15 000 мм.)


Металочерепиця з успіхом застосовується при влаштуванні покрівель на будівлях адміністративного і промислового призначення, на господарських будівлях, альтанках, навісах і ін.


Сучасні технології виробництва металочерепиці дозволяють створювати матеріал з відмінними характеристиками, такими як міцність, надійність, тривалий термін експлуатації, пожежна безпека.


Металочерепиця складається з оцинкованої сталі товщиною від 0.4 до 0,7 мм, з різними полімерними покриттями. Більш стійкою до зовнішніх впливів вважається матеріал, в якому вміст цинку до 280 гр на м.кв.


Покриття металочерепиці:

Поліестер - покриття металевого шару даного покрівельного матеріалу. Має кілька колірних рішень, досить ефективний як захист металу від впливу вологи і хімічних речовин.


Поліестр дозволяє створювати як глянцеві поверхні, так і матові. Товщина захисного шару в різних типах металочерепиці відрізняється.


Переваги металочерепиці:

Металочерепиця - досить легкий покрівельний матеріал. Для влаштування такої покрівлі не буде потрібно важкий і дорогий фундамент. Металочерепиця має безліч кольорів і відтінків, тривалий термін служби і хороші захисні властивості.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре