Пароніт ПОН-б (загального призначення) ГОСТ 481-80

  • Опт: 0
  • На складі
  • 126.40 грн.

  • Без ПДВ:

Пароніт відпускаєтся листами в розмірах:
1500х1000мм
1500х2000мм
1500х3000мм
Ціна вказана за 1кг матеріалу.

Виконуємо різку пароніту!

Так само Ви можете оформити замовлення на порізку пароніту в потрібному Вам розмірі в необхідній кількості (будь-яка плоска фігура). Наші фахівці виконають різання матеріалу згідно креслення на високоточному обладнанні - з дотриманням усіх типорозмірів, отворів, заокруглень тощо.

Пароніт - це листовий матеріал, виготовлений на паронітових вальцах з суміші волокон хризотилового азбесту, синтетичного каучуку, мінеральних наповнювачів і Вулканізуючий групи.


Призначений для виготовлення різних по конфігурації і розмірам прокладок, які використовуються для ущільнення нерухомих з'єднань апаратів, посудин, арматури, трубопроводів, двигунів внутрішнього згоряння та інших агрегатів.


Пароніт забезпечує надійну і ефективну герметизацію різних з'єднань в умовах впливу високих температур, нестабільного тиску і агресивних середовищ. Найчастіше вони використовуються для ущільнення роз'ємів насосів, компресорів двигунів, фланців трубопроводів та іншого обладнання.


Пароніт загального призначення застосовується в середовищах: прісна перегріта вода, насичений і перегрітий пар, сухі нейтральні і інертні гази; повітря; водні розчини солей, рідкий кисень і азот; важкі і легкі нафтопродукти; температури робочого середовища від - 50 до +450 ° С

 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре

Теги: 10