• Вантажні пластинчасті ГОСТ 191-82 Тип 1

Вантажні пластинчасті ГОСТ 191-82 Тип 1

  • Опт: 0
  • На складі
  • 350.00 грн.

  • Без ПДВ:

Вантажні пластинчасті ланцюги (серія G)

ГОСТ 191-82


Вантажні пластинчасті ланцюги, в першу чергу, є вантажними ланцюгами, і в якості приводних елементів можуть застосовуватися лише на низьких швидкостях переміщення - до 0,3 м / с. Режим експлуатації - короткочасний. Вантажні ланцюги призначені для передачі високих зусиль і повинні застосовуватися в якості вантажних і протівовесних елементів в підйомно-транспортних машинах, в волочильних верстатах, в шлюзових і гребельних установках.


Стандарт поширюється на вантажні пластинчасті ланцюги, застосовувані в ланцюгових передачах зворотно-поступального руху.ГОСТ 191-82 встановлює наступні типи вантажних пластинчастих ланцюгів:

· Bіп 1 - ланцюг вантажна пластинчатая з з'єднувальним валиком на одному кінці відрізка ланцюга;

· Bіп 2 - ланцюг вантажна пластинчатая з з'єднувальним валиком на одному кінці відрізка ланцюга і подовженими валиками;

· Bіп 3 - ланцюг вантажна пластинчатая з з'єднувальним валиком на одному кінці, кінцевими пластинами і кінцевим валиком на іншому кінці відрізка ланцюга;

· Bіп 4 - ланцюг вантажна пластинчатая з з'єднувальним валиком на одному кінці, кінцевими пластинами і кінцевим валиком на іншому кінці відрізка ланцюга і подовженими валиками;

· Bіп 5 - ланцюг вантажна пластинчатая з кінцевими пластинами і кінцевим валиком на одному кінці відрізка ланцюга;

· Bіп 6 - ланцюг вантажна пластинчатая з кінцевими пластинами і кінцевим валиком на обох кінцях відрізка ланцюга.

На замовлення споживача вантажні ланцюга комплектуються приєднувальними елементами: сполучними валиками з втулками, видовженими валиками, кінцевими пластинами і валиками. Їх число і чергування вказується при оформленні замовлення.


Деталі вантажних ланцюгів не повинні мати окалини, тріщин, задирок, раковин, вм'ятин, рисок, гострих кромок, слідів корозії, що впливають на міцність ланцюга. Закладення тріщин і раковин не допускається.

Зібрана ланцюг повинна мати легку, без заїдання рухливість в шарнірних з'єднаннях.Приклад умовного позначення вантажний пластинчастої ланцюга ГОСТ 191-82:


Маркування: Ланцюг вантажна пластинчатая G160-1-50


G - ланцюг вантажна пластинчатая

160 - руйнівне навантаження в кН

1 - тип ланцюга (з з'єднувальним валиком на одному кінці відрізка ланцюга)

50 - крок ланки в мм

                                                                               опис:

За своєю конструкцією ці ланцюги діляться на два основних типи: ланцюги з відкритими валиками, ланцюги з закритими валиками. Ланки ланцюгів першого типу утворюються з парного числа пластин, що з'єднуються шарнірно валиками. Кінці валиків розклепуються або для полегшення розбирання шплінта. Такі ланцюги можуть працювати як на зірочках, так і на гладких блоках. Ланки ланцюгів другого типу утворюються з пластин, що з'єднуються гладкими валиками і прикривають їх повністю. Такі ланцюги можуть працювати тільки на гладких блоках. Найбільшого поширення в машинобудуванні отримали ланцюга з відкритими валиками.


З з'єднувальним валиком на одному кінці відрізка ланцюга (тип 1).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре