• Вариаторні приводні ремені

Вариаторні приводні ремені

  • Опт: 0
  • На складі
  • 115.00 грн.

  • Без ПДВ:

Ремені приводні ГОСТ 26379-84


Варіатор є механічною передачу, здатну плавно змінювати передавальне відношення в деякому діапазоні регулювання. Основне застосування варіатори знаходять в техніці, де потрібно безступінчасте регулювання передавального відношення - автомобілі, конвеєри, металорізальні і деревообробні верстати, бетономішалки, скутери, сільськогосподарська та інша техніка.


До одного з видів механічних воротарів відноситься пасової варіатор, де передача крутного моменту між валами механізму відбувається за допомогою вариаторного ременя.


Наші варіаторні паси в повному обсязі відповідають вимогам ГОСТу 26379-84 і відповідних технічних умов. Державний Стандарт 26379-84 поширюється на нескінченні гумовотканинні клинові широкі ремені воротарів сільськогосподарських машин, призначених до експлуатації в умовах помірного і тропічного клімату при температурі навколишнього середовища в межах від -300С до + 600С.


Залежно від застосовуваних матеріалів і особливостей конструкції ременів варіаторних розрізняють наступні виконання:

- кордтканевий ремінь варіатора;

- кордшнуровий ремінь варіатора в обгортці;

- кордшнуровий ремінь варіатора з відкритими бічними гранями і формованим зубом.


Виготовлення ременів варіаторних за погодженням із споживачем може здійснюватися, як з формованим зубом, так і з нарізним. Конструкція ременя вариаторного передбачає наявність декількох шарів:

- несучий шар на основі матеріалів з хімічних волокон (кордшнура або кордткані);

- обгортковий тканинний шар;

- один або кілька шарів гуми (або шарів гуми і тканини), свукланізірованних в один виріб.

Несучий шар ременя вариаторного розташовується в поздовжньому напрямку ременя.


Всі приводні ремені, виготовлені відповідно до вимог ДСТУ 26379-84, є нескінченними з щільно запаковані швом обгорткового тканини. Поздовжній шов розташовується на більшому або меншому підставі ременя варіатора. За двосторонньою домовленістю між споживачем і і виробника можливе виготовлення ременів варіатора без обгортки бічних поверхонь або меншого підстави. Вимоги до зовнішнього вигляду вариаторного ременя (візуальний контроль якості):


Більша підставу вариаторного ременя на прямолінійній ділянці повинно бути прямолінійним або опуклим, в той час як менше підставу - прямолінійним або увігнутим.

У підставах ременів варіатора допускається наявність радісних заокруглення кутів:

- мах 1,6 мм у більшого підстави і 1,0 мм у меншого для ременів варіатора перетином СВ-25, СВ-32, СВ-38;

- мах 2,5 мм у більшого підстави і 2,0 мм у меншого для ременів варіатора перетином СВ-45, СВ-50, 45 х 22, 40 х 20;

- мах 2,0 мм у більшого підстави і 1,6 мм у меншого для ременів варіатора перетином 28 х 16.


Замість радісних заокруглення на бічних поверхнях більшого підстави допускаються прямі ділянки, що не перевищують допустимий радіус заокруглення.


Робочі поверхні (бічні) варіаторних ременів не повинні мати складок, тріщин, опуклостей, що стирчать ниток і тканинних задирок.

В ременях варіаторних з нарізний зубчастої поверхнею після вулканізації бахрома обгорткового тканини на крайках зубів повинна бути в межах 1,0 мм.

На меншому підставі вариаторного ременя і його бічних поверхнях допускається наявність гумових випрессовок шириною не більше 1,5 мм, висотою не більше 2,0 мм. На більшій підставі допускаються випрессовкі шириною до 1,5 мм і висотою до 2,5 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре