Азбокартон КАОН-1 (азбестовий картон) ГОСТ 2850-95

  • Опт: 0
  • На складі
  • 75.80 грн.

  • Без ПДВ:

Розмір листа 800х1000 мм.

Товщина від 2 до 10мм.

Відпускаєтся від 1-го листа.


Картон азбестовий (азбестовий-1) загального призначення є сумішшю хризолітовий азбесту (98-99%) з невеликою кількістю крохмалю, який виступає в ролі єднальної речовини.


Асбокартон використовується в цілях теплоізоляції при температурі ізольованих поверхонь не більше 500 ° С.

Пориста структура волокон азбесту і волокниста будова самого картону додають азбестовому картону високі теплоізоляційні властивості. Низька теплопровідність поряд зі стійкістю до високих температур і абсолютна негорючість і лугостійкість роблять азбестовий картон незамінним матеріалом для теплової ізоляції високотемпературних агрегатів, трубопроводів і т.п.


Важливою сферою застосування азбестового картону є теплоізоляція будівельних конструкцій, що забезпечує їх захист від загоряння, наприклад дерев'яних стін і перегородок поблизу опалювальних приладів. З азбестового картону виготовляються теплоізоляційні смуги і вирубні вироби різної конфігурації (кільця, шайби, стрічки, прокладки та інше). Важливим об'єктом застосування азбокартону і азбестового теплоізоляції взагалі є захист металоконструкцій від перегріву під час пожежі.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано      Добре